Met fietskar Lefty bezocht een grote groep vrijwilligers van Progressief Pijnacker-Nootdorp afgelopen zaterdag Delfgauw. Overal waar de progressieve karavaan verschijnt, is ook Lefty van de partij. Deze speciaal omgebouwde fietskar vormt het mobiele hart van de campagne. Vanuit de kar deelden vrijwilligers appeltjes en verkiezingsfolders uit aan het winkelend publiek in winkelcentrum Emerald.

Na de actie in het winkelcentrum trokken tien vrijwilligers de wijk in om huis-aan-huis met bewoners van Delfgauw in gesprek te gaan. Zij luisterden naar wat er leeft en wat mensen belangrijk vinden in hun woonomgeving.

Marieke van Bijnen, lijsttrekker van Progressief Pijnacker-Nootdorp: “Mensen wonen hier met veel plezier, zowel in oud-Delfgauw als in Emerald. Tegelijkertijd zijn er ook zorgen. Zo wordt overlast van hangjongeren genoemd en is er behoefte aan meer activiteiten voor jongeren. Ook de huisvesting van arbeidsmigranten is een onderwerp dat leeft in de wijk. We hebben goed kunnen luisteren naar de verschillende zorgen die daarover bestaan. Daarnaast speelt mantelzorg voor veel inwoners een belangrijke rol. En wat mooi is om te zien: veel mensen zijn actief bezig met het verduurzamen van hun woning. Zeker binnen verenigingen van eigenaren is het verduurzamen van appartementencomplexen een actueel thema.”

Volgend weekend strijkt de progressieve karavaan met Lefty neer in Pijnacker.


0 Comments

Geef een reactie

Avatar placeholder

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *